Velkoformátová nadrozměrná zasklení

 

Velkoformátová nadrozměrná zasklení

Zabýváme se speciálními aplikacemi plochého stavebního skla. Moderním trendem jsou velké prosklené plochy. Ke zdravému bydlení patří i dostatečné oslunění místností a možnost kontaktu s okolní přírodou. Je-li objekt položen ve svahu s možností panoramatického výhledu, je snem každého majitele, mít tuto darovanou přidanou hodnotu k užívání celoročně.

Nabízíme širokou škálu skel pro izolační zasklení (dvojskla nebo trojskla). Tato zasklení slibují vynikající tepelnou izolaci a solární zisky prostřednictvím široké řady povlaků majících četné funkce jako je prevence přehřátí nebo zadržování tepla v interiéru. Škála skel je velice široká, zahrnuje skla, která se stávají funkčními prvky, a jsou tak velmi vhodná pro použití v nejrůznějších architektonických aplikacích, protože jsou schopna zajistit následující funkce:

  • odrazkaprotisluneční ochrana a tepelná izolace
  • odrazkaakustická izolace se speciálně navrženými složeními zajišťujícími protihlukovou izolaci
  • odrazkabezpečnostní funkce buďto pomocí vrstvených bezpečnostních skel nebo tepelně tvrzených produktů
  • odrazkazasklení s integrovanými žaluziemi

Ukázky z realizací: Velkoformátová nadrozměrná zasklení

Vzhledem k tomu, že izolační zasklení je v rozsáhlém měřítku používáno jak v rezidenčních budovách, tak i pro komerční aplikace, jsou skla vhodná pro širokou škálu použití.

Výroba velkoformátových skel je založena na nejnáročnějších a nejpřísnějších kontrolách kvality požadovaných pro izolační skla.

 

Skleněná výplň se z ekonomických a technologických důvodů osazuje přímo na stavbě. K zasklívání těžkých, velkých a těžce přístupných skel používáme speciální manipulační techniku.

Dodávky speciálního zasklení včetně dopravy a montáže, ale především hledání inovativních řešení a jejich provedení je naše výjimečnost.