Střešní a obvodové pláště

 

Střešní a obvodové pláště

V současné době je opláštění budov moderní a elegantní způsob, který pomůže vyřešit nedostatky starší či nové stavby.

Plášť vám zajistí větší trvanlivost a je odolnější povětrnostním podmínkám než klasické omítkové fasády. Nová fasáda vám pomocí opláštění navíc přinese nové možnosti variability díky širokým možnostem povrchové úpravy.

Dodáváme a montujeme veškeré typy lehkých obvodových stěnových plášťů, pro komerční i soukromé objekty, provedení na klíč. Skládané fasády, velký sortiment izolačních sendvičových panelů pro návrh optimálního řešení na míru Vašeho projektu. Tyto pláště se realizují jak ve vertikální či horizontální poloze, včetně veškerých lemovacích prvků. Včetně výplně otvorů – okna a prosklené části fasády, vstupní dveře a vrata.

 

Ukázky z realizací: Střešní a obvodové pláště

Součástí našich dodávek jsou také hlavní nosné nebo pomocné ocelové konstrukce, včetně zámečnických výrobků a realizace střešních světlíků s polykarbonátovou nebo skleněnou výplní.

Dodáváme ploché a šikmé střechy všech možných druhů materiálů, skládané ploché střechy z izolací PVC fólie nebo bitumenových pásů, taškové šikmé střechy, plechové střechy z trapézových plechů a sendvičových panelů.

Nedílným prvkem servisu je též odvodnění střech, dodáváme jak klasické plechové okapy, tak i podtlakové odvodnění

plochých střech, které se skládá ze střešních vtoků, ležatého potrubí zavěšeného pod střechou haly a minimálního počtu svislých svodů.

Naše technická řešení staveb a všechny detaily vycházejí z nejnovějších poznatků a vývoje v daném segmentu stavebnictví.

Nabízíme komplexní servis, který se skládá ze zaměření stavby, zpracování dílenské dokumentace a kompletní dodávky a montáže opláštění včetně všech navazujících prvků.