Naše služby

 

Vyrábíme, montujeme, dodáváme...

Hliníková okna a dveře

Vyrábíme a montujeme hliníkové dveře, okna a výkladce, které vynikají svou pevností a trvanlivostí. Hliník jako materiál má dlouhou životnost, nedeformuje se, drží tvar, a proto je v dnešní době velmi oblíbený. Okna vydrží i v náročných povětrnostních podmínkách. Bude vám připadat, že máte stále nová okna, která nestárnou.
 

Provětrávané fasády

Nabízíme designové provětrávané fasády z plechu vyráběné na míru. Sortiment služeb se skládá z jednotlivých prvků systému fasádního opláštění (pohledové kazety, lamely, rovné, vlnité a trapézové plechy, včetně podkonstrukce, lemovacích prvků atd.) a je nabízen včetně kompletní technické podpory s bezvadnou a dlouhodobě funkční dodávkou opláštění budovy.

Velkoformátová nadrozměrná zasklení

Instalujeme nadrozměrná izolační skla, strukturální a fasádní zasklení. Jedná se o speciální, technicky náročné aplikace stavebního skla a to především v oblasti architektury a designu. Firma AGS řeší zasklení v širším kontextu, včetně nosné konstrukce, provádění potřebných výpočtů a v neposlední řadě rovněž odborné montáže.
 

Střešní a obvodové pláště

Dodáváme a montujeme veškeré typy lehkých obvodových plášťů, skládané fasády, sendvičové panely, profilované plechy, včetně ocelových konstrukcí. Realizujeme širokou škálu typů střech, od plochých po šikmé. Vyrábíme a montujeme zámečnické a klempířské prvky.

Projekty a vizualizace

V rámci podpory našich zakázek provádíme nejrůznější projektové návrhy, realizační detaily, vizualizace, výpočty a výrobní výkresy. Cílem je vždy najít optimální ekonomické řešení k plné spokojenosti zákazníka.
 

Zimní zahrady, zastřešení teras

Zvětšete obývací pokoj a relaxujte s výhledem na svou zahradu v každém roční období. Obrovská variabilita a velký výběr použitých materiálů se přizpůsobí každému domu. Vyberte si u nás zimní zahradu, pergolu nebo zastřešení a budete nejlépe vyzbrojeni proti slunci, dešti, větru a sněhu.

Ukázky z realizací: Naše služby