Hliníková okna a dveře

 

Hliníková okna a dveře

Vyrábíme a montujeme hliníková okna, dveře, prosklené fasády a výlohy.  Provedení je takové, aby výrobky plnily svou úlohu dlouhá léta. Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním, tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz. V závislosti na použití jsou nabízeny v těchto variantách:
  • odrazka bez tepelné izolace pro vnitřní výplně, hloubka rámu 45mm
  • odrazka tepelně izolované (s přerušeným tepelným mostem), hloubka rámů 86, 70 a 60mm
  • odrazka s požární odolností
  • odrazka prosklené fasády s pohledovou šířkou profilů 50mm
  • odrazka posuvné automatické dveře

Ukázky z realizací: Hliníková okna a dveře

V nabídce jsou standardní typy otvírek (otvíravé, výklopné, posuvné, posuvně-sklopné).

Pro klienty, kteří chtějí spojit vysoké technické parametry hliníkových oken s atraktivní cenou, nabízíme celou řadu variantních řešení.

Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky povrchových úprav a barev. Svá okna nebo dveře tak můžete mít 1-barevné nebo 2-barevné a to v barvách RAL, NCS, dřevodekorech, hrubé struktuře, včetně eloxovaných povrchů.

U prosklených hliníkových fasád, které dodávají stavbě prestižní vzhled, je kladen důraz na technické parametry a design.

U protipožárních systémů nabízíme řešení pro bezpečné požární uzávěry, stěny a fasády. Systémy jsou certifikovány v renomovaných institucích. Základem nabídky jsou tato protipožární řešení:
Dveře, stěny, příčky a fasády s odolností EI15 - EI90.

V sortimentu jsou též posuvné systémy, nabízíme řadu řešení jak pro komerční tak i soukromé objekty, které zajišťují elegantní a jednoduché oddělení prostoru.

Systém doplňuje provedení slunolamů, okenic a komplexní řešení zimních zahrad, pergol nebo verand. Naším cílem je návrh, který je využitelný jako obytná místnost v průběhu celého roku.

Systém zimních zahrad je ve formě modelových konstrukcí individuálně řešených pro konkrétní objekt, kdy profily systému umožňují stavbu střech i s použitím velmi dlouhých krokví pro tepelně izolované střechy. Do svislých stěn jak pak možné kombinovat s libovolným okenním nebo dveřním systémem. Systém zimních zahrad splňuje nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti, tepelné izolace a ventilace, při využití lehké montované konstrukce.

Všechny výrobky se vyznačují velikou estetičností a velmi kvalitní povrchovou úpravou, bez jakékoli další pozdější údržby.